Skeikampen ski- og sykkelutleie

Skeikampen ski- og sykkelutleie tilbyr skiutleie, skiservice og salg av briller og sokker til ski om vinteren.

Om sommeren er det sykkelutleie for hele familien, sykkel verksted og salg av sykkel, klær og utstyr.

Sykkelutleie Skeikampen
Logo til Skeikampen ski &bike

Skiuleie sykkelutleie, skiskole og butikken ligger i samme lokaler ved siden av billettluken

E-post Skiutleie: skeikampen.skiutleie@olavthon.no

E-post Skiskole: skiskole@olavthon.no

Tel: 61 22 08 72

Les mer om sykkelutleie

Åpningstider:

09.06.2022 til 22.08.2022

Hver dag: kl. 09.00–17.00

27.08.2022–25.09.2022

Helgene: 09.00–17.00

01.10.2022-09.10.2022

Hver dag: kl. 09.00-17.00

Priser for sykkelutleie 2022

Sykkel1 dag2 dager3 dager4 dager5 dager6 dager
Sykkel - barn270,-440,-580,-680,-770,-830,-
Stisykkel - barn470,-760,-990,-1200,-1320,-1415,-
El-sykkel - barn525,-840,-1100,-1320,-1470,-1575,-
Terrengsykkel420,-670,-880,-1050,-1170,-1255,-
Stisykkel680,-1100,-1430,-1700,-1910,-2050,-
El-sykkel730,-1170,-1540,-1840,-2060,-2210,-
El-stisykkel890,-1430,-1880,-2230,-2500,-2680,-
Sykkelvogn450,-724,-950,-1130,-1270,-1350,-
Barnesete150,-240,-310,-370,-410,-440,-
Tauerep150,-240,-310,-370,-410,-440,-
Forsikring110,-170,-220,-270,-290,-310,-