Skeikampen Opplevelser

Skeikampen Opplevelser tilbyr sykkelutleie for hele familien.

Om vinteren er det både skiutleie, skiservice, skiskole for barn og voksne, og aktiviteter for familier og grupper.

I tillegg har de en egen butikk med kjente merkevarer fra blant annet Amundsen, Zeal Optics, Kask, Taake og Out Of.

Butikken og sykkelutleien ligger i samme lokale som skiutleien.

E-post: ole.blakstad@olavthon.no

Tel: 61 22 08 72

Les mer om sykkelutleie

Her kan du leie sykler fra Transition, spwan og scott.

Vi er åpent hver dag fra kl. 10:00 til 17:00.

Vi holder sykkelsesongen i gang helt til 20. Oktober. Og hvis være spiller i lag så holder vi sykkelsesongen i gang så lenge den lar seg gjøre.

Kontakt oss på telefon 61220872, e-post booking@skeikampen.no eller kom innom Skeikampen Opplevelser utleiebutikk for direkte bestilling og en hyggelig sykkelprat.

Her finner du skiutleiepriser for 2019/2020:

Alpint nivå 11 dag2 dager3 dager4 dager5 dager6-8 dagerekstra dag
10,- per dag15,- per dag20,- per dag
komplett365,-535,- 680,-795,-900,-970,-55,-
ski/staver305,-455,-585,-710,-820,-920,-55,-
sko150,-210,-265,-310,-350,-380,-35,-
Ungdom 7-15 år
komplett280,-420,-465,-565,-665,-765,-55,-
ski/staver220,-365,-410,-510,-610,-710,-35,-
sko105,-155,-180,-230,-260,-290,-25,-
Barn 0-6 år
komplett220,-330,-415,-465,-540,-595,-55,-
ski/staver190,-275,-355,-415,-475,-530,-55,-
sko80,-110,-135,-160,-170,-200,-25,-
alpint/ snowboard/ telemark nivå2
komplett415,-610,-765,-915,-1020,-1115,-65,-
ski/staver360,-530,-675,-825,-945,-1055,-65,-
Alpint nivå 3
komplett550,-800,-1015,-1200,-1390,-1470,-105,-
ski/staver495,-725,-930,-1115,-1275,-265,-105,-
Langrenn nivå 1
Voksen
komplett245,-345,-435,-530,-600,-655,-55,-
ski/staver200,-305,-385,-475,-550,-600,-55,-
sko145,-210,-265,-310,-350,-385,-35,-
Barn
komplett175,-285,-360,-455,-535,-580,-55,-
ski/staver150,-255,-360,-410,-475,-530,-55,-
sko110,-130,-150,-175,-195,-215,-25,-
Langrenn nivå 2
komplett365,-535,-680,-800,-905,-975,-55,-
ski/staver310,-455,-585,-710,-820,-920,-55,-
Kvelds leie
Alpint nivå 1155,-
Alpint nivå 2205,-
Alpint nivå 3245,-
Diverse
Pulk350,-565,-715,-785,-905,-985,-65,-
Fatbike525,-680,-840,-995,-1155,-1315,-155,-
Staver, hjelm, akebrett55,-65,-75,-85,-95,-105,-15,-
Komp. staver105,-155,-190,-210,-230,-250,-55,-
Truger310,-455,-585,-715,-825,-925,-55,-
Spark150,-210,-250,-305,-345,-380,-55,-
Snowracer75,-110,-130,-155,-180,-200,-55,-
ForsikringNivå 1Nivå 2Nivå 3

Forsikring gjelder kun i alpinanleggets preparerte nedfarter. Utstyr som blir ødelagt ved uforsiktig bruk, eller ved kjøring utenfor oppkjørte nedfarter, må erstattes.

Alle priser er i NOK.

Med forbehold om feil og forandringer.

Booking: skeikampen.skiutleie@thonhotels.no

Tlf: +47 61220872