Skeikampen Alpinsenter

Skeikampen Alpinsenter tilbyr skiutleie, skiservice og salg av briller og sokker til ski om vinteren.

Om sommeren er det sykkelutleie for hele familien, sykkel verksted og salg av sykkel, klær og utstyr.

Butikken og sykkelutleien ligger i samme lokale som skiutleien.

E-post: skeikampen.skiutleie@thonhotels.no

Tel: 61 22 08 72

Les mer om skiutleie

Åpningstider:

Lørdag-Onsdag: kl. 09.00-16.30

Torsdag-Fredag: kl. 09.00-20.30

Her finner du skiutleiepriser for 2019/2020:

Alpint nivå 11 dag2 dager3 dager4 dager5 dager6-8 dagerekstra dag
komplett365,-535,-680,-795,-900,-970,-55,-
ski/staver305,-455,-585,-710,-820,-920,-55,-
sko150,-210,-265,-310,-350,-380,-35,-
Ungdom 7-15 år
komplett280,-420,-465,-565,-665,-765,-55,-
ski/staver220,-365,-410,-510,-610,-710,-35,-
sko105,-155,-180,-230,-260,-290,-25,-
Barn 0-6 år
komplett220,-330,-415,-465,-540,-595,-55,-
ski/staver190,-275,-355,-415,-475,-530,-55,-
sko80,-110,-135,-160,-170,-200,-25,-
alpint/ snowboard/ telemark nivå2
komplett415,-610,-765,-915,-1020,-1115,-65,-
ski/staver360,-530,-675,-825,-945,-1055,-65,-
Alpint nivå 3
komplett550,-800,-1015,-1200,-1390,-1470,-105,-
ski/staver495,-725,-930,-1115,-1275,-265,-105,-
Langrenn nivå 1
Voksen
komplett245,-345,-435,-530,-600,-655,-55,-
ski/staver200,-305,-385,-475,-550,-600,-55,-
sko145,-210,-265,-310,-350,-385,-35,-
Barn
komplett175,-285,-360,-455,-535,-580,-55,-
ski/staver150,-255,-360,-410,-475,-530,-55,-
sko110,-130,-150,-175,-195,-215,-25,-
Langrenn nivå 2
komplett365,-535,-680,-800,-905,-975,-55,-
ski/staver310,-455,-585,-710,-820,-920,-55,-
Kvelds leie
Alpint nivå 1155,-
Alpint nivå 2205,-
Alpint nivå 3245,-
Diverse
Pulk350,-565,-715,-785,-905,-985,-65,-
Fatbike525,-680,-840,-995,-1155,-1315,-155,-
Staver, hjelm, akebrett55,-65,-75,-85,-95,-105,-15,-
Komp. staver105,-155,-190,-210,-230,-250,-55,-
Truger310,-455,-585,-715,-825,-925,-55,-
Spark150,-210,-250,-305,-345,-380,-55,-
Snowracer75,-110,-130,-155,-180,-200,-55,-
ForsikringNivå 1Nivå 2Nivå 3
10,- per dag15,- per dag20,- per dag

Forsikring gjelder kun i alpinanleggets preparerte nedfarter. Utstyr som blir ødelagt ved uforsiktig bruk, eller ved kjøring utenfor oppkjørte nedfarter, må erstattes.

Alle priser er i NOK.

Med forbehold om feil og forandringer.

Booking: skeikampen.skiutleie@thonhotels.no

Tlf: +47 61220872